Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

Полупансион за едно лице во Ханиоти

2100ден

2100ден

Попуст: 0% Заштедувате: 0 ден

Краток опис на понудата

Колектива и Ноа Турс ве водат во Ханиоти, едно од најпопуларните летувалишта на Халкидики. Поточно, во Хотелот Hanioti GrandVictoria 3***.

Таму, на само 115км од Солун, ги имате сите видови на продавници, ресторани, кафулиња, таверни, аптеки, банки, пабови, ноќни клубови и детски игралишта.

Оваа област е позната по извонредната клима, како и идиличното зајдисонце, јасниот хоризонт, боровите шуми и маслиновите градини.

Песочната плажа која е пред Хотелот е модерна, со лежалки, чадори и бар. Песокот се губи во недоглед во кристално чистото море.

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер

Најважно е, купувате онолку ваучери колку што сакате и останувате толку денови на одмор!

Услови на ваучерот

 • Со купување на 1 ваучер добивате 1 ноќевање со појадок и вечера за едно лице
 • За закуп на соба, неопходно е да се престојува минимум 5 ноќевања, а се потребни минимум 2 лица, т.е. 10 ваучери
 • Ваучерот може да се искористи во периодот од 29.06.2013 до 13.07.2013
 • Задолжително прашајте дали има слободна соба во периодот за кој сте заинтересирани и штом ќе купите ваучери, потврдете ја својата резервација на info@noatours.mk или директно во просториите на ТА Ноа Турс
 • Откако ќе потврдите, потребно е да потпишете договор за патување и да ги подигнете ваучерите за сместување од просториите на ТА Ноа Турс
 • За две деца до 11.99 години- БЕСПЛАТНО 
 • За превоз, јавете се во агенцијата, за возрасни е 35 евра, за деца до 11.99 години е 25 евра, а за деца до 2 години е бесплатно

Ваучерот е достапен до 13 јули 2013

Детали за понудата

Ваучерот се однесува на ЕДНО ЛИЦЕ и вклучува 1 ноќевање со појадок и вечера на база шведска маса и вклучени пијалоци од 29.06.2013 до 13.07.2013

За закуп на соба, неопходно е да се престојува минимум 5 ноќевања, а се потребни минимум 2 лица, т.е. 10 ваучери

Можете да купите колку сакате ваучери, за да ги споите и да останете онолку ноќевања колку што сакате.

Хотелот располага со следните услуги, кои ќе можете да ги користите:

 • 24 часа рецепција
 • Бар
 • Ресторан
 • Базен
 • Бар на Базенот
 • Бар на Плажа 
 • Интернет Катче
 • Целиот хотел е со покриеност на Wi-Fi, а вие тоа го имате бесплатно на користење
 • Детали за понудата

  ТА Ноа Турс
  ул Васил Главинов бр 3 тел +389 2 30 77 957 тел +389 77 993 903 www.noatours.mk

  Имате ли прашање за оваа промоција