Оваа понуда не е достапна во Скопје.
Изменете град

7 полупансиони во Ханиоти

12090ден

10230ден

Попуст: 15% Заштедувате: 1860 ден

Краток опис на понудата

Колектива и Ноа Турс ве водат во Ханиоти, едно од најпопуларните летувалишта на Халкидики. Поточно, во Хотелот Hanioti GrandVictoria 3***.

Таму, на само 115км од Солун, ги имате сите видови на продавници, ресторани, кафулиња, таверни, аптеки, банки, пабови, ноќни клубови и детски игралишта.

Оваа област е позната по извонредната клима, како и идиличното зајдисонце, јасниот хоризонт, боровите шуми и маслиновите градини.

Песочната плажа која е пред Хотелот е модерна, со лежалки, чадори и бар. Песокот се губи во недоглед во кристално чистото море.

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер

Услови на ваучерот

 • За закуп на една двокреветна соба, потребни се 2 ваучери. 
 • Ваучерот се однесува на периодот од 08.06.2013 до 15.06.2013
 • Задолжителна потврда веднаш штом ќе го купите ваучерот на info@noatours.mk или директно во просториите на ТА Ноа Турс
 • Откако ќе потврдите, потребно е да потпишете договор за патување и да ги подигнете ваучерите за сместување од просториите на ТА Ноа Турс
 • За две деца до 11.99 години- БЕСПЛАТНО 
 • За превоз, јавете се во агенцијата, за возрасни е 35 евра, за деца до 11.99 години е 25 евра, а за деца до 2 години е бесплатно

Ваучерот е достапен до 15 јуни 2013

Детали за понудата

Ваучерот се однесува на ЕДНО ЛИЦЕ и вклучува 7 ноќевања со појадок и вечера на база шведска маса и вклучени пијалоци од 08.06.2013 до 15.06.2013

Хотелот располага со следните услуги, кои ќе можете да ги користите:

 • 24 часа рецепција
 • Бар
 • Ресторан
 • Базен
 • Бар на Базенот
 • Бар на Плажа 
 • Интернет Катче
 • Целиот хотел е со покриеност на Wi-Fi, а вие тоа го имате бесплатно на користење
 • Детали за понудата

  ТА Ноа Турс
  ул Васил Главинов бр 3 тел +389 2 30 77 957 тел +389 77 993 903 www.noatours.mk

  Имате ли прашање за оваа промоција